İstanbul’da saç ekiminde uzman ekibi ile yıllardır kusursuz hizmet sunmakta olan AfterHair, ‘titiz hizmet’, ‘güven’, ‘müşteri memnuniyeti’ temelleri üzerine kurulmuştur.

SAÇ EKİMİNDE FUE TEKNİĞİ NEDİR?

FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu), saç köklerinin lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara, doğal saç çıkış açısı ve yönü dikkate alınarak yerleştirilmesi yöntemidir.
FUE yönteminde saçlar tek tek alınarak saçsız bölgelere nakledilir. Folikül çıkartma işleminden önce donör alandaki saçlar kesilerek 1 mm olacak kadar kısaltılır. Lokal anestezik ilaç ile saç kökü alınacak ve ekim yapılacak olan bölge uyuşturulur.
Mikro Motor ucu, saç kılını ortalayacak şekilde yaklaştırılır kılın çıkış açısına uygun olacak şekilde deriye batırılıp çekilir. Kıl, folikül ve onu çevreleyen mikroskobik doku ile birlikte, silindirik bir tarzda kesilmiş olur. Bir mikro penset ile nazikçe çekilir ve foliküler ünite gevsek tabandan ayrılarak gelir. Operasyondaki greftlerin zarar görmesini minimalize eden bu otomatik sistem sayesinde operasyon süreleri kısalmış, zaman biriminde alınan greft sayısı da artmıştır. Foliküler üniteler bu şekilde toplandıktan sonra saçsız alanda açılan çok daha küçük deliklere yerleştirilirler. Her bir foliküler ünite ortalama 2 ile 3 folikül barındırır.

SAÇ EKİMİ ÜCRETİ

Saç ekimi ücreti noktasında hastalarımıza gerçek graft sayılarını yapılan ön muayenelerde belirterek, tedavinin toplam bedelini söylemekteyiz. Hastamız, tedavi sonrası sürpriz bir ödemeyle karşılaşmaz. 

SAÇ EKİMİ KONUSUNDA DETAYLI BİLGİ VE FİYAT İÇİN: +905052796565

Saç Ekimi

Updated on 2019-02-01T01:16:02+03:00, by Hair Transplant.